Uživatel nepřihlášen
Majklův svět
RSS kanál blogu
Píše: Majklicek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Majklův svět

Rok 2012 Michala Jinocha

Pondělí 31.12.2012 17:52 - Autor: Majklicek
To se mi líbí

Rok 2012 Michala JinochaNeuniklo mi, že je novou módou na svých kouzelných blogískách shrnout vše co nás potkalo v roce, který právě končí. Jelikož je mainstream jít proti proudu tak se tentokrát nechám strhnout davem. Rozdělím to tak nějak do čtvrtletí.

1/4

Začátek roku se v mém životě nic zvláštního nestalo. První věci co se odehrála byl přechod Indiana pod TV Metropol. Vyrazili jsme také s týmem tradičně na slovenské GameExpo. Obzvlášť cesta vlakem s Bedikkem a Zoomem tam i zpět byla boží! Co říkáme na samotné GameExpo nemá cenu rozebírat, jelikož je to nejlepší festival svého druhu v okolí. Co jsme si ale v Bratislavě užili byla slovenská specialita - Burgerland! Osazenstvo na fotografii - kdo nepoznává zleva moje maličkost, Zoom, Bedikk a Possol.

Nemám v ruce burger, protože mi jej přinesli jako poslednímu a byl strašně horký!
Nemám v ruce burger, protože mi jej přinesli jako poslednímu a byl strašně horký!

2/4

Jako snad budoucího sportovní žurnalisto mě nemohla minout účast Pardubic, které mám kousek v PlayOff hokejové extraligy. Obzvlášť čtvrtfinálová a finálová série byly neuvěřitelně dramatické a Pardubičtí hokejisté dokonce byli asi 20 vteřin od vyřazení již ve čtvrtfinále. To by ale nebyl hokej, aby to bylo jen tak! Nakonec jsem tak spolu s tátou 20. dubna oslavil na Pernštýnském náměstí v Pardubicích titul spolu s dalšími tisícovkami perníkářů.

V květnu jsem se dočkal nabídky od Playzone, respektive EA jestli bych nechtěl dělat pořad o sportovních hrách od EA Sports. Na nabídku jsem bez váhání kývl a ke dnešnímu dni vzniklo 13 dílů.

Kromě hokejového MS bylo také fotbalové Euro. Dělal jsem simulace cesty českého týmu, která v realu skončila ve čtvrtfinále.

3/4

Hned na začátku července jsem se vydal za Zoomem do Duchcova, kde jsem v jeho společnosti strávil 3 dny hraním honka, žraním dobrého jídla, procházením po Teplicích a Duchcově a také jsme spolu stvořili jedno z nejoblíbenějších videí v Indian Extra.

V červenci jsme také byli s redakcí na Adviku. Celou naší herní část jsem dokonce s Fiolou "spustil". Bylo to skvělé, hlavně noci pod širákem byly fajn! Sice jsme toho moc nenaspali, ale bavili jsme se parádně. Komu se třeba stane spát na třech metrech čtverečních s Housem z MinecraftBoxu?  :D Jo, House tam s námi jednu noc zůstal a jsem rád, že jsem ho poznal. Je to super člověk!

Start Adviku
Start Adviku

21. srpna mě ještě čekali osmnáctiny a hned 2 dny potom závěrečky v autoškole, které jsem úspěšně zvládl. A jak vidíte, po 1/4 roce řízení jsem stále schopen psát a jsem plně zdráv, zbytek rodiny taky a auto taktéž!

4/4

První akcí, která mě čekala v posledním čtvrtletí roku byla předváděčka Medal of Honor, na kterou jsem pro EA připravoval prezentaci, která byla předvedena herním novinářům. Poté jsme navštívili festival ForGames v Praze. Tam jsem v rámci EA Sports TV natáčel křest FIFY 13 a také rozhovory s Jardou Kuželem, Martinem Latkou a Markem Matějovským!

Rozhovor s Markem Matějovským
Rozhovor s Markem Matějovským

Jedním z vrcholů roku bylo Mistrovství České republiky v počítačových hrách, kteřé pořádá herní portál Playzone. Byla mi dána důvěra komentovat FIFA turnaj. Dle ohlasů se mi to podařilo velmi dobře, poznal jsem plno nových přátel nejen z FIFA scény a hlavně jsem získal skvělou praxi, která se vždycky hodí.

Jsem tam, nahoře.. s Czzzechem a Valvim :)
Jsem tam, nahoře.. s Czzzechem a Valvim :)

Archiv z MČR včetně dvou streamovaných zápasů a jednoho rozhovoru najdete ZDE.

V řijnu jsme s Indianem dosáhli dalšího "Achievementu" v podobě přechodu na celostátní televizi Pětka. Pomáhám také Bedikkovi s pořadem o filmech Filmové Novinky.

Stěžejní bod v tomto roce pro mě však byl přelom listopadu a prosince. Zúčastnil jsem se totiž komentátorské soutěže s Tipsportem, jejíž cenou byla možnost komentovat zápas hokejové extraligy. Hlavně díky vám, lidem z redakce, ale hlavně Housovi se mi nakonec povedlo 31.11. 2012 vyhrát a stát alespoň na den komentátorem. Komentování se uskutečnilo 9. prosince. Komentoval jsem zápas mezi Pardubicemi a Českými Budějovicemi. Výsledek posuďte sami. Já byl spokojen, užil jsem si to a byly pozitivní ohlasy a ujistil jsem si, co bych chtěl v budoucnu dělat.

Poslední událostí roku byla AC 3 launch party. Tam jsem měl roli kameramana v "terénu" spolu s tátou. Myslím, že jako minule měla celá akce úspěch a všichni si ji užili.


Pokud se vám zdá, že jsem moc neřešil osobní život, tak ani není nějak moc co řešit. Jsem stále svobodný mladý (J)jinoch. Člověk nenadělá nic :D. Kombinace herní redaktor, manažer herního pořadu a sportovní žurnalista (komentátor) holt není na "trhu" žhavé zboží.

Teď už mi nezbývá nic jiného než vám všem před tím, než odejdu za kamarády do společnosti popřát, ať vás v tom roce 2013, který má tu nepopulární třináctku, čeká jen to nejlepší, máte dostatek štěstí a vše co k životu potřebujete. Samozřejmě buďte hlavně zdraví, to je nejdůležitější. Kdybyste se někdo utápěl v depresích nebo emo myšlenkách, pusťte si tuhle scénu z Rockyho Balboi, která vám jistě pomůže, jako mně.

A pokud se vrátíte v podnapilém stavu, nebo nebudete moci usnout, nebo jen budete potřebovat vypláchnout mozek, tak si pusťte tohle. Pomáhá to. Co se roku 2013 týče, na 99% se přesunu na www.michaljinoch.cz kde budu mít i sportovní blog, takže odpadne FB spam, který zažívají i někteří z vás. Mějte se blaze! Zdar

Tisk
Štítky: Majkl
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Rok 2012 Michala Jinocha
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
kingkong45    Bezva článek :thumbup:kingkong45kingkong459243    4.1.2013 07:08 kingkong45

Bezva článek :thumbup:

O autorovi blogu

Majklicek
Majklicek
Muž, 23 let, Pardubický kraj (Chrudim)
Komentátor ledního hokeje pro TV Tipsport.
Založit herní BLOG

Spřátelené weby