Uživatel nepřihlášen
Majklův svět
RSS kanál blogu
Píše: Majklicek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Majklův svět

TOP 10 - očekávání

Neděle 22.5.2011 00:00 - Autor: Majklicek
To se mi líbí

TOP 10 - očekáváníJelikož jsme přežili včerejší konec světa, a navíc na týden odjíždím a budu týden bez internetu (strašná doba), rozhodl jsem zanechat na internetu nějakou tu stopu po mně, abych pak mohl číst po návratu vaše názory a případně váš seznam. Připravil jsem tedy mojí top desítku, na kterou se těším, či jsem zvědavý v druhé polovině roku 2011

Duke Nukem Forever – drsňák co se nás bojí?

Ano, první místo v mém seznamu zabírá známý drsňák a děvkař Duke. Jsem velice zvědav, co autoři za ta dlouhá léta příprav, rušení, obnovování, rušení, obnovování a předělávaní projektu vytvořili. Jsem si jist, že od dob, kdy jsme pařili všem jistě známé 3Dčko svobodné fpsko tohoto typu chybí, pokud nepočítáme Bulletstorm.  Jsem zvědav také na grafický kabátek, jelikož engine je samozřejmě zastaralý a pro některé hráče to jistě bude nemilou překážkou. Co dodat? Snad jen, žádný další odklad, ani o další měsíc či den! Čekáme na tebe!

Duke Nukem
Duke Nukem
Duke Nukem
Duke Nukem

Capsized – aneb plošinovek není nikdy dost

Capsized je na první pohled jednoduchá hříčka, kterých je na trhu, či na netu spousty. Tento počin je však komerční a dá se tedy očekávat zvýšená kvalita. Tu představuje i debut trailer, který hru představil ve všech směrech. Ve hře se ujmete role vesmírného vojáka, který za pomocí jetpacku prozkoumává tajemnou zemi a snaží se přežít v různorodých lokacích, za pomocí značné palebné síly. Při prvním pohledu na hru vám Capsized může lehce připomínat starý dobrý Soldat, doplněný o krásné prostředí a parádní světelné efekty. Tahle hra na mém steam účtu na 90% nebude chybět

Capsized
Capsized
Capsized
Capsized

From Dust – The Sims pro „velké kluky“?

Když jsem ještě mimo redakci sledoval vysílání Indiana, konkrétně komentovaný přenos z E3, viděl jsem dílo s názvem Projekt Dust. Nejspíš nejsem jediný, kterého hra zaujala, jelikož dostat boží ruku do vlastní moci se nepoštěstí každému. Pod oficiálním názvem From Dust pak přišel první gameplay trailer a byl jsem unešen. Postavme si nový tropický ostrov, následně ho nechme zaplavit, či pohřbít pod vlnou lávy z čerstvě soptící sopky, která se náhle objevila nad našimi hlavami. Ano, i to se dá. Navíc mě zaujalo zpracování vody. Řekl bych, že s enginem si vývojáři dali hodně práce. Škoda jen, že datum vydání v roce 2011 je nejisté, ale před dalším avizovaným koncem světa si snad ten svůj nasimulujeme na našich počítačích.

From Dust
From Dust
From Dust
From Dust

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 – Utrpení proměněné v úžas?

Nebudu si nalhávat, ani se nebudu bát použít ostřejší slova. Part 1 byl průser a já stále věřím, že EA si z nás tak trochu udělala srandu a s epickým zakončením filmové série se dočkáme i epického ( teď již seriózně) závěru té herní série. Harry a spol. si to určitě zaslouží a my, fanoušci, si už zasloužíme pořádného Pottera. Přeci jen, od třetího dílu už je nějaký ten pátek za námi.

Harry Potter
Harry Potter
Harry Potter
Harry Potter

Might & Magic Heroes VI – Ve jménu Archanděla

Série Heroes také patří k nesmrtelným a po posledním, ne zrovna úspěšném, pátém dílu již očekávám šestý díl. Na první pohled si nejde nevšimnout vymazleného grafického kabátku, který se opravdu povedl. Těžko říct, jak bude vypadat samotný gameplay, to z videa zatím nezjistím, budu si to muset ošahat, věřím však, že se nic nezkazí. Je pravda, že nebýt odkladu, už bychom dávno hráli, ale řekl bych, že u tohoto titulu není odklad na škodu (viz. Diablo).

Heroes VI
Heroes VI
Heroes VI
Heroes VI

F1 2011 – nováček ze sérií

V loňském roce jsme se dočkali milého překvapení v podobě F1 2010, kterému jsem popravdě vůbec nevěřil. Po instalaci jsem však naprosto oněměl. Sedl jsem k počítači, a když nepočítám pauzy na toaletu, vstal jsem od své kalkulačky až po první sezóně za Lotus, s podepsanou smlouvou s Mercedesem. Když nepočítám občasné bugy v jízdním modelu, tak jsem v mém arkádovém stylu nenašel moc chybiček. Škoda jen, že jsem neměl k dispozici volant, ale to by se mohlo do příštího ročníku změnit. Autoři navíc vyslyšeli rad i z řad fanoušků Fjedniček jak z řad fanoušků „živého“ motosportu, tak toho virtuálního. I proto věřím, že nový ročník znovu nezklame a my se dočkáme dalšího krásného zážitku ve slavném kokpitu!

F1 2010
F1 2010
F1 2010
F1 2010

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier – Moderní trendy v akci?

Přiznám se, že jsem fanouškem stealth akcí, obzvlášť když je v hlavní roly ten známý Sam Fischer. Ovšem i další hry ze série Tom Clancy's mě dokázaly naplnit optimizmem. Nejinak tomu, věřím, bude i u nejnovějšího počinu Future Soldier. Nejsem sice fanouškem her z budoucna jako je třeba Crysis, kterému se věnuji, popravdě jen kvůli grafickému kabátku (promiň Jakere). V tomto případě to je však jinak. Nejedná se totiž o mimozemšťany, ale o futuristickou techniku užitou v klasickém válečném konfliktu. To si nemohu nechat ujít. Navíc dle gameplay trailerů si dovolím říci, že Future Soldier se bude řadit mezi tituly graficky vyspělejší!

Future Soldier
Future Soldier
Future Soldier
Future Soldier

Uncharted 3: Drake’s Deception – vymáčkněme z PS 3 maximum

Všem tekly sliny ve chvíli, kdy spatřili v tu dobu nejlépe vypadající hru na PS3 – Uncharted 2. Ano, mluvím o vlastnících PS 3. Co ovšem udělali ve chvíli, kdy uviděli Uncharted 3? Nemám tušení. Já si urval hlavu a znovu ji přišil bez umrtvení, protože adrenalinu v krvi jsem měl až, až. Třetí díl Uncharted bude pokračovat v příběhu našeho milovaného Nathana Draka, který je takovým novodobým Indianem Jonesem s neuvěřitelným kvantem energie, pevnými nervy a sexappealem – co víc by si muž dnešní doby přál. Nebudou chybět ani sličné podržtašky, na které se v HDčku také dobře dívá. Všichni budou zamuchlaní do napínavého příběhu, stejně jako v předchozích dílech. Ano, to je ta pravá PS 3 exklusivita!

Uncharted 3
Uncharted 3
Uncharted 3
Uncharted 3

Před samotným finále bych chtěl udělat menší pauzu, protože nás čeká jeden nehezký souboj, který udělá v herní scéně i v reálném životě, či přátelství značný bordel. Řeč totiž bude o nelítostných konkurentech. Pár z vás už nejspíš tuší.


Battlefield 3 – Konečně ten pravý CoD killer?

Ano – Ne, toť otázka. Na otázku Ano do určitého data, přesněji do 17. Května odpovídala většina scény a to z toho důvodu, že se objevovali různé gameplay trailery, které FPSkařům rvaly žíly. Ano, vypadá to fakt hustokrutopřísně. Frostbite engine 2.0 je vymakaný. Destrukční model byl velice povedený už v Battlefield: Bad Company 2 a v BF 3 bude navíc ještě vylepšený. V prvním dvanáctiminutovém traileru také BFko vypadalo dosti filmově, a nebylo to na škodu. Značná podobnost s filmovými konflikty v Teheránu atp. jsou v herním kabátku značně pohlednejší! Animace postav a inteligence spolubojovníků také vypadá skvěle, co více si přát. Dalším faktem proč Ano je „vstřícnost“ EA k fanouškům. Vydání Battlefield Play4Free totiž část hráčů přesunulo z fan sféry CoD do Battlefield. Proč NE? – Ohlášení MW 3

Battlefield 3
Battlefield 3
Battlefield 3
Battlefield 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 – znovuzrození starého dobrého CoD?

Viděli jsme jenom teasery a artworky, avšak slyšeli jsme mnoho. Ještě aby ne! CoDko prostě s něčím božím přijít musí, pokud nechce přenechat „nadvládu“ sérii Battlefield, a Activision si to samozřejmě uvědomuje, nechce a ani nemůže tuto situaci podcenit. Ovšem vrátit se k nejúspěšnějšímu dílu MW, a to CoD4 je těžké, obzvlášť bez velké části týmu, která na něm pracovala. To ovšem nemění nic na tom, že na MW 3 opět pracuje zkušený tým a za pomoci válečných veteránu, či současných vojáků se snaží udělat nejlepší FPS titul tohoto roku. Buďme upřímní, rozhodne se mezi BF3 a MW3, jiná volba není! Jaký plus na MW3 hledat, než uvidíme nějaký oficiální trailer nebo gameplay? Praha! Ano, Call of Duty zavítá do České republiky a to do našeho hlavního města a také do některého z hradů v českých horách! Co víc si přát. Snad vývojáři nezapomenou na propisky pro pana prezidenta, pokud by v česku Vašík v té době vydržel!

MW3 Artwork
MW3 Artwork

Co říci na závěr? Snad jen ...

Do TOP 10 se mi nevešlo mnoho dalších titulů, které očekávám jako blázen, konkrétně třeba AC: Revalation, Fifa 12 a další. Já však vím, že vy na ně určitě nezapomenete a napíšete svojí desítku buď sem do komentů, či do svého vlastního blogu. Díky za čtení a hodnocení, váš Majkl!

Tisk
Hodnocení:
( 8.8 / 44 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku TOP 10 - očekávání
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Al-Muhambad    Já bych doplnil Zaklínače II i když už vyšel...Al-Muhambadal-muhambad4853    24.7.2011 17:26 Al-Muhambad

Já bych doplnil Zaklínače II i když už vyšel...

adamiskos    ßŁack KiŁŁer: U instalace stráví víc času než u hry. :-D
Jinak pěkný článek. Já bych doplnil asi jenom The Elder Scrolls: Skyrim.
adamiskosadamiskos299
    21.7.2011 20:38
adamiskos

ߣack KiŁŁer: U instalace stráví víc času než u hry. :-D
Jinak pěkný článek. Já bych doplnil asi jenom The Elder Scrolls: Skyrim.

ߣack KiŁŁer   1x   To Bunhead... Pokud bude MW3 taková jaká myslím, že bude tak u kompa moc dlouho nebudeš :Dߣack KiŁŁerslack-killer6019    23.5.2011 21:00 ߣack KiŁŁer

To Bunhead... Pokud bude MW3 taková jaká myslím, že bude tak u kompa moc dlouho nebudeš :D

Bunhead   1x   Modern Warfare 3 :lol: Od toho neodejdu od kompu xPBunheadbunhead6229    22.5.2011 20:22 Bunhead

Modern Warfare 3 :lol: Od toho neodejdu od kompu xP

XJ-0461 = Clank    Může mi dotyčný vysvětlit, jaktože se netěší na All 4 One? :lala:XJ-0461 = Clankxj-0461-clank4033    22.5.2011 19:15 XJ-0461 = Clank

Může mi dotyčný vysvětlit, jaktože se netěší na All 4 One? :lala:

Majklicek    *2012Majklicekmajklicek1545    22.5.2011 19:10 Majklicek

*2012

Majklicek    Zoom - ta vyjde až 21. 12 . 2010Majklicekmajklicek1545    22.5.2011 18:43 Majklicek

Zoom - ta vyjde až 21. 12 . 2010

Playman    Overe takto bych to nebral, jenom to blbě vyznělo.Playmanplayman62    22.5.2011 18:25 Playman

Overe takto bych to nebral, jenom to blbě vyznělo.

Overpowered    Playmane ty máš teda divné názvy. S tvou logikou jsou všechny Call of Duty automaticky Modern Warfare -__-Overpoweredoverpowered5690    22.5.2011 18:12 Overpowered

Playmane ty máš teda divné názvy. S tvou logikou jsou všechny Call of Duty automaticky Modern Warfare -__-

zoomfire    A kde máš tu blbost s dinosaurama?zoomfirezoomfire19    22.5.2011 17:58 zoomfire

A kde máš tu blbost s dinosaurama?

Playman    Název Oblivion je pro mě totožný, avšak oficiálně to je pravda The Elder Scrolls V: Skyrim. "Bethesda už dříve slíbila, že ve hře nenajdete dva stejné kameny, stromy nebo hrnečky. Tuhle variabilitu bude dodržovat i prostředí: jedna jeskyně bude prorostlá vegetací, další úplně zamrzlá, jinou najdete uprostřed imperiální pevnosti a pod zem se podíváte také v útrobách ledovce. " "V Oblivionu jsme nechali designéry, aby si s jeskyněmi pohráli, několik jich dokonce mělo na práci jenom tohle. Nedopadlo to špatně, ale mohlo to být lepší. Proto ta změna, " vysvětlil Howard, proč budou jeskyně ve Skyrimu náhodně generované. "Pokud byste přes sebe dali mapy Skyrimu a Oblivionu, budou hruba stejně velké. Ale Skyrim se nezdá, spoustu času vám zabere zdolávání horských vrcholků a cestiček vedoucích přes pohoří. " Z dalších prostředí autoři již dříve potvrdili tundru, vulkanické lokace, podzimní les nebo ledovec. Celkem se počítá s šesti nebo sedmi úplně rozdílnými typy prostředí. Toliko info z nedávného rozhovoru.Playmanplayman62    22.5.2011 17:48 Playman

Název Oblivion je pro mě totožný, avšak oficiálně to je pravda The Elder Scrolls V: Skyrim. "Bethesda už dříve slíbila, že ve hře nenajdete dva stejné kameny, stromy nebo hrnečky. Tuhle variabilitu bude dodržovat i prostředí: jedna jeskyně bude prorostlá vegetací, další úplně zamrzlá, jinou najdete uprostřed imperiální pevnosti a pod zem se podíváte také v útrobách ledovce. " "V Oblivionu jsme nechali designéry, aby si s jeskyněmi pohráli, několik jich dokonce mělo na práci jenom tohle. Nedopadlo to špatně, ale mohlo to být lepší. Proto ta změna, " vysvětlil Howard, proč budou jeskyně ve Skyrimu náhodně generované. "Pokud byste přes sebe dali mapy Skyrimu a Oblivionu, budou hruba stejně velké. Ale Skyrim se nezdá, spoustu času vám zabere zdolávání horských vrcholků a cestiček vedoucích přes pohoří. " Z dalších prostředí autoři již dříve potvrdili tundru, vulkanické lokace, podzimní les nebo ledovec. Celkem se počítá s šesti nebo sedmi úplně rozdílnými typy prostředí. Toliko info z nedávného rozhovoru.

Bela    Duke je za 2 :DBelabela2855    22.5.2011 17:47 Bela

Duke je za 2 :D

Parad!se    To sem nějak přehlídl. . ale stejně si myslím, že máš na mysli Skyrim. .Parad!separadse1704    22.5.2011 17:26 Parad!se

To sem nějak přehlídl. . ale stejně si myslím, že máš na mysli Skyrim. .

Playman    +oblivion :lala:Playmanplayman62    22.5.2011 17:22 Playman

+oblivion :lala:

Parad!se    V TOP 3 máš 2 hry? :D No já sem zjistil, že očekávám jen tyto: Trine 2, MW 3 a Deus Ex: Human Revolution takže asi článek psát nebudu. .Parad!separadse1704    22.5.2011 17:13 Parad!se

V TOP 3 máš 2 hry? :D No já sem zjistil, že očekávám jen tyto: Trine 2, MW 3 a Deus Ex: Human Revolution takže asi článek psát nebudu. .

Playman    Moje TOP 3. "Za mě jednoznačně Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier a Duke. Bylo by jich samozřejmě mnohem více, protože tohle je fakt nabitej rok ale tyhle dvě by byly tak TOP. Mám rád RPG, proto taky Oblivion. Ales STOP, to bych vyjmenovával fakt do rána! "Playmanplayman62    22.5.2011 17:03 Playman

Moje TOP 3. "Za mě jednoznačně Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier a Duke. Bylo by jich samozřejmě mnohem více, protože tohle je fakt nabitej rok ale tyhle dvě by byly tak TOP. Mám rád RPG, proto taky Oblivion. Ales STOP, to bych vyjmenovával fakt do rána! "

Parad!se    Hm asi se taky pustím do svého topu. .Parad!separadse1704    22.5.2011 16:47 Parad!se

Hm asi se taky pustím do svého topu. .

Majklicek    kde je tvoje? :DMajklicekmajklicek1545    22.5.2011 16:37 Majklicek

kde je tvoje? :D

Playman    Místo vaší top desítky zde budete řešit kraviny :-DPlaymanplayman62    22.5.2011 16:09 Playman

Místo vaší top desítky zde budete řešit kraviny :-D

Majklicek    nebo obojí O:)Majklicekmajklicek1545    22.5.2011 13:49 Majklicek

nebo obojí O:)

Overpowered    když má člověk nick "ynteligent", co jinýho čekat. Trolla nebo idiota :-)Overpoweredoverpowered5690    22.5.2011 13:16 Overpowered

když má člověk nick "ynteligent", co jinýho čekat. Trolla nebo idiota :-)

Bela    Neviem, ale zdá sa mi, že po Zingu sa potuluje Ynteligentný Svatý Adam :shock:Belabela2855    22.5.2011 12:35 Bela

Neviem, ale zdá sa mi, že po Zingu sa potuluje Ynteligentný Svatý Adam :shock:

Pro-Sek    "ynteligent
Napriklad Paradise ma gramaticke a typograficke chyby. "

No, TYPOGRAFIE, Ty ynteligente, zřejmě asi není zrovna Tvůj šálek čaje. Pokud chceš dělat ramena, nejprve se vzdělávej, ať zde nebubláš z mrákot. Pozor na ta cizí slova! Pro ignoranty to bývá velmi často příliš tenký led.
Pro-Sekpro-sek5028
    22.5.2011 11:45
Pro-Sek

"ynteligent
Napriklad Paradise ma gramaticke a typograficke chyby. "

No, TYPOGRAFIE, Ty ynteligente, zřejmě asi není zrovna Tvůj šálek čaje. Pokud chceš dělat ramena, nejprve se vzdělávej, ať zde nebubláš z mrákot. Pozor na ta cizí slova! Pro ignoranty to bývá velmi často příliš tenký led.

Majklicek    není důvod :)Majklicekmajklicek1545    22.5.2011 11:40 Majklicek

není důvod :)

Amahara    Paradajsi spácháme hromadnou seppuku, ať od nás zdejší dobrotiví uživatelé mají klid :lala: .Amaharaamahara5002    22.5.2011 11:08 Amahara

Paradajsi spácháme hromadnou seppuku, ať od nás zdejší dobrotiví uživatelé mají klid :lala: .

Majklicek    Klid :) ten člověk nevíMajklicekmajklicek1545    22.5.2011 11:08 Majklicek

Klid :) ten člověk neví

Parad!se    Ty vole já sem fakt trapnej : / Jen tu v komentářích zaplácávám místo pro nic za nic. . a Amahara s Belou to samý. .Parad!separadse1704    22.5.2011 10:49 Parad!se

Ty vole já sem fakt trapnej : / Jen tu v komentářích zaplácávám místo pro nic za nic. . a Amahara s Belou to samý. .

Amahara    K tamtomé osobě se vyjdřovat nebudu, pač tu už vše podstatné bylo řečeno. K hodnocení článků jde o to, že mně o blogovou soutěž taky nejde, ale rád si obrač zastřílím. Na internetu to sice není taková zábava, ale na druhou stranu je to na živé terče, které škodí komunitě a já z toho mám dobrý pocit :lala: .Amaharaamahara5002    22.5.2011 09:53 Amahara

K tamtomé osobě se vyjdřovat nebudu, pač tu už vše podstatné bylo řečeno. K hodnocení článků jde o to, že mně o blogovou soutěž taky nejde, ale rád si obrač zastřílím. Na internetu to sice není taková zábava, ale na druhou stranu je to na živé terče, které škodí komunitě a já z toho mám dobrý pocit :lala: .

Majklicek    J. . protože když se na něj bude kašlat. . tak ho to přestane bavit ;-)Majklicekmajklicek1545    22.5.2011 09:36 Majklicek

J. . protože když se na něj bude kašlat. . tak ho to přestane bavit ;-)

Playman    Majkle ty na toho bezduchého jedince možná kašleš ale jsou tací kterým to vadí, tak jsem tomu chtěl učinit přítrž a ti který na toho jedince nadávali nejvíc, nejvíc flamovali . . Už na to taky kašlu.Playmanplayman62    22.5.2011 09:33 Playman

Majkle ty na toho bezduchého jedince možná kašleš ale jsou tací kterým to vadí, tak jsem tomu chtěl učinit přítrž a ti který na toho jedince nadávali nejvíc, nejvíc flamovali . . Už na to taky kašlu.

O autorovi blogu

Majklicek
Majklicek
Muž, 23 let, Pardubický kraj (Chrudim)
Komentátor ledního hokeje pro TV Tipsport.
Založit herní BLOG

Spřátelené weby